Prisijungimas/Registracija

Pamiršai slaptažodį?

Paieška/Krepšelis

Jūsų krepšelyje yra:

0 prekių

Katalogas Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Išsirinkę patinkančią prekę ją gauti galite neišeidami iš namų. Elektroninėje parduotuvėje OXI.lt įsigytas prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1-4 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo patvirtinimo.
Pristatymo kaina automatiškai pridedama prie Jūsų krepšelio sumos formuojant užsakymą. Užsakymo kaina apskaičiuojama automatiškai pagal prekių svorį.
Jei gyvenate Klaipėdos mieste ir prekę norite atsiimti patys, formuodami krepšelį pažymėkite varnelę prie „Prekę pasiimsiu pats Klaipėdoje, Bijūnų g. 10“. Tokiu atveju pristatymo suma bus anuliuota, o patvirtinę mokėjimą su jumis susisieksime artimiausiu metu, kai prekės bus paruoštos.

APMOKĖJIMO UŽ PREKES IR JŲ PRISTATYMO BŪDAI
Už prekes galite susimokėti šiais būdais:

A. Banko pavedimu. Pagal gautą išankstinę sąskaitą faktūrą galite sumokėti iš savo sąskaitos. Prekės išsiunčiamos kai gaunamas Jūsų mokėjimas.

B. Grynaisiais pinigais atsiimant prekes. Šiuo būdu galite susimokėti kai:
1) Kurjeris pristato prekes. Ši paslauga Jums papildomai nekainuos perkant prekių virš 300Lt (iki 300Lt tai kainuoja +10Lt). Psirinkus šį mokėjimo būdą prašome turėti lygią grynųjų pinigų sumą.
2) Patys pasiimate prekes Klaipėdoje, Bijūnų g.10. Detales telefonu suderins su Jumis telefonu susisiekęs vadybininkas.

C. Kitais mokėjimo būdais. Tai kiti Mokėjimai.lt sistemos mokesčių surinkimo variantai:
1) „MAXIMA LT“ kasose;
2) „Lietuvos spaudos“ ir „RKiosk“ kioskuose;
3) Mokėjimo terminaluose FoxBox;
4) Banko skyriuose – grynaisiais.

PREKIŲ GAVIMAS
Priimdami pristatytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašytas dokumentas, tai įrodymas, kad tvarkingos prekės buvo pristatytos būtent Jums. Atsiimant prekes, būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Beje, priimti prekes gali tik tas asmuo, kuris buvo nurodytas atliekant mokėjimo patvirtinimą.